KONST / Litografier / Färglitografi 13162007
nr 1316 2007
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Kvinna och fågel. Signerad, numrerad EA, daterad -95. Motivet: 41x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:08:15
300 kr
500 kr
600 kr
Corneille
Läs mer om Corneille